Vyloučení zodpovědnosti

  • Provozovatelem webového portálu Rektum.cz je Institut biostatistiky a analýz Masarykovy univerzity. Posláním těchto stránek je zprostředkovat informace o epidemiologii, diagnostice a léčbě karcinomu rekta, a to především odborné veřejnosti.
  • Informace zveřejněné na webovém portálu Rektum.cz v žádném případě nenahrazují lékařské konzultace ani standardní diagnostické a léčebné postupy a procedury. Provozovatel portálu a autoři jeho obsahu v žádném případě nenesou odpovědnost za jakékoliv nesprávné použití informací zveřejněných na tomto portálu a na webových stránkách, na něž odkazuje. Obzvláště uživatelům z řad laické veřejnosti pak doporučujeme veškeré zde získané informace konzultovat s lékařem a poradit se s ním o nejvhodnějším postupu.
  • Veškerý obsah webu je duševním vlastnictvím Provozovatele a jednotlivých autorů. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
 

Slovo odborníka

Jiří Hoch
Prof. MUDr. Jiří Hoch, CSc.: Projekt „Dg C20/karcinom rekta - vzdělávání, výzkum a lékařská praxe“ zavádí moderní a vysoce interaktivní formu odborného vzdělávání pracovníků chirurgických klinik, které je podpořené sběrem a analýzou reálných klinických dat prostřednictvím klinického registru pacientů s diagnózou C20.