Informace Nádory rekta - klinický registr Vstup do registru

Vstup do registru

Helpdesk

Helpdesk je linka uživatelské podpory, která je v provozu každý všední den od 8:00 do 16:00 (telefon, e-mail, fax). Profesionální systém distribuce požadavků umožňuje zajistit maximálně rychlou odezvu i u složitých problémů. Na Helpdesk se rovněž mohou obrátit osoby a organizace, které se o projekt Rektum.cz zajímají.

E-mail: helpdesk@iba.muni.cz
Tel.: (+420) 515 915 100

Chystáte se opustit výukový portál Rektum.cz a přejít na zabezpečené stránky elektronického klinického registru. Přihlášení do systému vyžaduje platné uživatelské jméno a heslo. Údaje do registru lze zadávat z jakéhokoliv počítače připojeného na internet a vybaveného prohlížečem MS Internet Explorer 5.5 nebo vyšším (musí podporovat chráněnou komunikaci se 128bitovým šifrováním).

Budete-li mít problém s přihlášením nebo jakýkoli jiný problém technického rázu, prosím neváhejte kontaktovat náš helpdesk.

 

VSTOUPIT DO REGISTRU

 

 

Slovo odborníka

Jiří Hoch
Prof. MUDr. Jiří Hoch, CSc.: Léčebné výsledky lze podstatně zlepšit, pokud se léčba soustředí na pracoviště splňující určitá kritéria. Kvalifikace lékařských týmů vede k významně lepším výsledkům. Edukace zdravotnických týmů těchto pracovišť výzkumnými a jinými špičkovými odborníky je nezbytností.